ГоловнаНерухомістьПро НасНаші виданняПартнериКлієнтиПрайсиГОТОВІ РІШЕННЯЛіцензії ДоставкаКонтактиВакансії
Вівторок, 20 Березня 2018» CИГНАЛІЗАЦІЯ
  » охоронна
  » пожежна
  » контроль доступу
  » GSM комунікатори

 » ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ
 » камери
 » об'єктиви
 » плати монтажу
 » монітори та квадратори
 
  » ОХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ
 » фізична охорона
 » пультова охорона
 » вартість охорони
 » проекти договорів
 » статті
 » групи затримання
 » НЕРУХОМІСТЬ

 » ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

 » ІНШІ ПОСЛУГИ
 » Проектування та монтаж телефонних та комп'ютерних мереж
 » Проектування та монтаж систем кабельного та супутникового телебачення
 » Перелік обладнання, що використовується в конференц-залах та кімнатах переговорів

 » ФОТОГАЛЕРЕЯ

  » МАГАЗИН
  » перейти в магазин
  » кошик покупця
  » що треба знати

  » СЕРВІС
  » програми
  » інструкції
  » нормативно-правове забезпечення нашої діяльності
  » сертифікати на обладнання

 » ЦІКАВО ПРО ЦІКАВЕ
 » Правила етикету
 » Як зав'язувати краватку
 » Корисні поради для справжнього чоловіка
 » поради, які допоможуть вашим дітям боротися з хуліганами

Ви користуєтесь охоронними послугами?
Так
ні
Іноді

Колекс Фізична охорона Пультова охорона Відеоспостереження Контроль доступом Домофони Пожежна сигналізація Охоронна сигналізація Проектування Монтажні роботи Продаж і обслуговування Телефонні мережі Комп'ютерні мережіСупутникове телебачення Турнікети Шлагбауми GSM комунікатори Проекти договорів Монітори та квадратори Плати монтажу Фотогалерея Автоматика для вікон, дверей Паркувальні бар'єри Системи контролю доступу ACIE Безпровідні домофони Домофони еліт класуНаші клієнтиНаші партнериЛіцензіїКонтактиНерухомістьЮридичні послугиІнструкціїПрограмиПро НасОб'єктивиКупити кварируПродати кварируОренда кварирОбмін кваририОднокімнатна квартираДвохкімнатна квартираТрьохкімнатна квартираБагатокімнатна квартира Земельна ділянкаОсобнякПодобова орендаСистеми безпекиНоторіальна підтримкаПКП CA-5 (Satel)ПКП CA-64 (Satel)ПКП CA-10 (Satel)ПКП Integra 64 (Satel)ПКП Integra 128 (Satel)ПКП Integra 32 (Satel)ПКП Versa 5(Satel)ПКП Versa 15ПКП Versa 10ПКП АІ-ГрифонПКП АРТОНПКП ВартаПКП Тирас(Тірас)ПКП Polon-AlfaGSM сигнализация OKOСистеми GSM 3x5плати SpotterCrow SRP-600Crow SWAN-QUADOptex RX-40QZTexecom Prestige Compact IROptex FX-50QZМагнитоконтакт СМК 1-2МСОМК 1-8СМК-7ЭСОМК 3-11Датчик розбиття Crow GBD-2Texecom Impaq Glass BreakСирена LD-95Оповіщувач SPW-220Оповіщувач SPW-100Оповіщувач Джміль(Шмель)Сирена SP-500Радіоконтролер/Тривожна кнопка UMB-100Радіоконтролер/Тривожна кнопка ACS-102


ПП "КОЛЕКС"

Основні завдання: забезпечення безпеки суб'єктів господарської діяльності як складової частини економічної безпеки України, надання послуг з охорони юридичним і фізичним особам з метою захисту їх прав та законних інтересів, охорона майна та фізичних осіб від протиправних зазіхань, сприяння правоохоронним та іншим державним органам у забезпеченні правопорядку і боротьби зі злочинністю.

Переваги: досвід, професіоналізм, якість послуг, відповідність виконаного замовлення до поставлених завдань, оперативність, чітке дотримання взятих зобов’язань і вчасне їх виконання, повага до партнерів, популярність.

Принцип, якого ми дотримуємось:«Змінити все, що можна змінити в даний момент, спокійно ставитися до того, що в даний момент змінити не можливо і зуміти відрізнити перше від другого»(Ф. Асизький)


Нещодавно наше керівництво, зокрема директор ПП "Колекс" і ПП "Колекс-1" Щур Микола Дмитрович та його заступник Ситник Олексій Олександрович, закінчили Київський університет економіки та права "КРОК" та здобули черговий магістерський диплом, з чим щиро їх вітаємо.

Фізична та пультова охорона Ми забезпечуємо цілодобову охорону об`єктів від несанкціонованого проникнення, а також екстреного виклику служби охорони (тривожна кнопка)


Приватне підприємство «Колекс»
було засноване в жовтні 2006р.

На той час основний напрямок діяльності для новоствореного підприємства був якісний монтаж систем охоронної сигналізації, відеоспостереження та систем контролю доступу. У зв’язку з тим, що ринок систем безпеки був переповнений, ми боролись за кожного клієнта. Основною перевагою підприємства на ринку стала якість, надійність та швидкість виконання робіт.

Проходили місяці важкої праці, завдяки якій у нас починали з’являтися перші постійні клієнти (ВАТ "ЕлектронБанк", торгівельна мережа "Воронін", ТзОВ ВКФ "Пліт" і т.д.).

23 травня 2007 року ми отримали Ліцензію Міністерства Внутрішніх Справ України АВ№343091 на право надання послуг, пов’язаних з охороною державної та іншої власності.

З’явилось Приватне підприємство «Колекс-1».

Відтоді ми можемо надавати повний комплекс послуг для забезпечення безпеки Вашого майна.

Не зупиняючись на досягнутому, ми продовжували підвищувати кваліфікацію наших працівників та розвивати партнерську мережу. 26 вересня 2007 р. в м. Київ було отримано сертифікат згідно з яким ПП "Колекс" стало офіційним представником ГК "Юнісистем" у м. Львові по системах відеонагляду Samsung Techwin. Під час виставки «Безпека 2007» ми познайомились з нашими черговими партнерами ТзОВ "Аргус-Інформ". Результат не змусив чекати себе довго, і вже 05.12.2007 р. було підписано диллерську угоду між ПП "Колекс" та ТзОВ "Аргус-Інформ". Метою підписання угоди стало бажання вивести на ринок Західного Регіону України продукцію нашого Харківського партнера. Всього за 1 місяць після підписання дилерської угоди ми змонтували та запустили перший пульт централізованої охорони АІ «Грифон» у нашого партнера ДП «Ефорт» в м.Стрий.

Вже на цей час кількість наших клієнтів перевищила цифру 300. Ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо розвиватися.

16 травня 2008 р. ми отримали Ліцензію Державного департаменту пожежної безпеки МНС України на монтаж, технічне обслуговування установок пожежної сигналізації, а також на монтаж та технічне обслуговування систем оповіщення та управління евакуацією людей при пожежі. Відтепер ми відкрили для себе черговий напрям, який не зупинно розвивається і надалі. На даний момент ми створили власний пульт централізованої охорони (ПЦО), розширили коло своїх постійних клієнтів та партнерів.

З 12 березня 2009 року зареєстровано
Приватне підприємство «Колекс-2».

Це підприємство займається охороною віддалених об’єктів та особняків громадян, що проживають на околицях міста Львова. Групами швидкого реагування охоплено такі райони (села), як: Рудно, Зимна вода, Суховоля, Сокільники, Солонка, Малечковичі і т.п.

 

  На даний момент
Об'єктів на пультовій охороні
590
Об'єктів на фізичній охороні
35
Групи реагування наші та партнерів
8

Зараз на сайті: 1 користувач

ВХІД В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
УВІЙТИ


Перелік технічних засобів, рекомендованих для організації охорони об’єктів і діяльності підрозділів охорониУкраїна, 79035 м.Львів, вул.Зелена,149 (4-й поверх)тел./факс: +380(32)297-07-02; 244-57-70; 067-670-12-00

Перший Всеукраїнський портал безпеки.
© ПП "Колекс" 2016р.  Всі права захищено.
Відтворення повністю або частково, передача іншим особам забороняється.
Використання матеріалів сайту можливе тільки з письмового дозволу ПП "Колекс".
kolecs.lviv@ukr.net

 | 
Довiдник Львiв

bigmir)net TOP 100BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: готовые проекты домов, строительные компании, выставкиЯндекс.Метрика