ГоловнаНерухомістьПро НасНаші виданняПартнериКлієнтиПрайсиГОТОВІ РІШЕННЯЛіцензії ДоставкаКонтактиВакансії
Вівторок, 20 Березня 2018» CИГНАЛІЗАЦІЯ
  » охоронна
  » пожежна
  » контроль доступу
  » GSM комунікатори

 » ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ
 » камери
 » об'єктиви
 » плати монтажу
 » монітори та квадратори
 
  » ОХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ
 » фізична охорона
 » пультова охорона
 » вартість охорони
 » проекти договорів
 » статті
 » групи затримання
 » НЕРУХОМІСТЬ

 » ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

 » ІНШІ ПОСЛУГИ
 » Проектування та монтаж телефонних та комп'ютерних мереж
 » Проектування та монтаж систем кабельного та супутникового телебачення
 » Перелік обладнання, що використовується в конференц-залах та кімнатах переговорів

 » ФОТОГАЛЕРЕЯ

  » МАГАЗИН
  » перейти в магазин
  » кошик покупця
  » що треба знати

  » СЕРВІС
  » програми
  » інструкції
  » нормативно-правове забезпечення нашої діяльності
  » сертифікати на обладнання

 » ЦІКАВО ПРО ЦІКАВЕ
 » Правила етикету
 » Як зав'язувати краватку
 » Корисні поради для справжнього чоловіка
 » поради, які допоможуть вашим дітям боротися з хуліганами

Ви користуєтесь охоронними послугами?
Так
ні
Іноді

Колекс Фізична охорона Пультова охорона Відеоспостереження Контроль доступом Домофони Пожежна сигналізація Охоронна сигналізація Проектування Монтажні роботи Продаж і обслуговування Телефонні мережі Комп'ютерні мережіСупутникове телебачення Турнікети Шлагбауми GSM комунікатори Проекти договорів Монітори та квадратори Плати монтажу Фотогалерея Автоматика для вікон, дверей Паркувальні бар'єри Системи контролю доступу ACIE Безпровідні домофони Домофони еліт класуНаші клієнтиНаші партнериЛіцензіїКонтактиНерухомістьЮридичні послугиІнструкціїПрограмиПро НасОб'єктивиКупити кварируПродати кварируОренда кварирОбмін кваририОднокімнатна квартираДвохкімнатна квартираТрьохкімнатна квартираБагатокімнатна квартира Земельна ділянкаОсобнякПодобова орендаСистеми безпекиНоторіальна підтримкаПКП CA-5 (Satel)ПКП CA-64 (Satel)ПКП CA-10 (Satel)ПКП Integra 64 (Satel)ПКП Integra 128 (Satel)ПКП Integra 32 (Satel)ПКП Versa 5(Satel)ПКП Versa 15ПКП Versa 10ПКП АІ-ГрифонПКП АРТОНПКП ВартаПКП Тирас(Тірас)ПКП Polon-AlfaGSM сигнализация OKOСистеми GSM 3x5плати SpotterCrow SRP-600Crow SWAN-QUADOptex RX-40QZTexecom Prestige Compact IROptex FX-50QZМагнитоконтакт СМК 1-2МСОМК 1-8СМК-7ЭСОМК 3-11Датчик розбиття Crow GBD-2Texecom Impaq Glass BreakСирена LD-95Оповіщувач SPW-220Оповіщувач SPW-100Оповіщувач Джміль(Шмель)Сирена SP-500Радіоконтролер/Тривожна кнопка UMB-100Радіоконтролер/Тривожна кнопка ACS-102

Ваша безпека
- Наш обов'язок

ПП "Колекс" пропонує фаховий монтаж та обслуговування систем охоронної сигналізації найвідоміших виробників у світі.

8 порад, які допоможуть вашим дітям боротися з хуліганами

Багато дітей мають проблеми з хуліганами. І ці проблеми можуть проявлятися в різних формах. Є хулігани, які використовують свій зовнішній вигляд, щоб залякати. І є хулігани, які використовують слова для залякування.

Будучи батьками, наша основна справа - це навчити наших дітей не стати жертвою хулігана. Нижче наведені деякі поради, які були успішно випробувані протягом багатьох років:
  1. Навчіть своїх дітей не реагувати. По суті, хулігани говорять і роблять що-небудь для того, щоб викликати відповідну реакцію своєї жертви. Перший і найкращий спосіб протистояти хулігану - це ігнорувати його. Навчіть свою дитину, що, якщо задирака постане перед його обличчям, йому потрібно посміхнутися і піти.

  2. Якщо ваша дитина стає хуліганом, допоможіть йому зрозуміти, що це впливає не тільки на них самих, але і на всіх дітей, хто ходить з ним до школи. За допомогою вас він повинен зрозуміти, що хуліганство не вітається в його школі, і що вчителі і адміністрація в будь-якому випадку захочуть дізнатися, який учень займається залякуванням інших.

  3. Навчіть своїх дітей захищати інших. Поясніть їм, що якщо вони побачили інших дітей, яким загрожують хулігани, то слід за них постояти. Найчастіше, це змушує хулігана зупинитися і піти.

  4. Навчайте своїх дітей чинити опір при фізичному нападі. Поясніть їм, що завжди правильно захищати себе. А їх друзям, які знаходяться по близькості, слід втрутитися в розбирання, щоб допомогти їм. Їх фізична "відповідь" повинна бути пропорційною тому, що постає перед ними.

  5. А чому б вам не розглянути варіант, коли ваша дитина буде перебувати в садку на 1 рік більше, ніж треба. Адже коли вона піде до школи, то буде старшою своїх однокласників. Це особливо важливо для хлопчиків, але й дівчаткам не завадить. Вони будуть старшими, ніж їх ровесники і фізично, і розумом.

  6. Навчіть своїх дітей говорити вам про віртуальне залякування. Одна з останніх тенденцій хуліганства проявляється через Інтернет - онлайнове листування. Навчіть дитину говорити вам про образливі і залякуючі повідомлення.

  7. Запишіть своїх дітей у гурток бойового мистецтва. Одна з найкращих речей, яку ви можете зробити для ваших дітей, це записати їх на курси бойового мистецтва. Ці курси не тільки навчать самозахисту, що дуже ефективно, але і прищеплять почуття самовпевненості й самоконтролю, що особливо важливо як при зустрічі з хуліганами, так і в звичайному житті.

  8. Намагайтеся не допускати, щоб ваша дитина стала хуліганом. Часто говоріть з нею про важливість золотого правила: стався до інших так, як би ти хотів, щоб ставилися до тебе. Якщо ви виявите, що ваша дитина отримує відчуття задоволення від приниження інших, покажіть своє невдоволення, караючи її відповідними заходами.


  На даний момент
Об'єктів на пультовій охороні
590
Об'єктів на фізичній охороні
35
Групи реагування наші та партнерів
8

Зараз на сайті: 1 користувач

ВХІД В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
УВІЙТИ


Перелік технічних засобів, рекомендованих для організації охорони об’єктів і діяльності підрозділів охорони
Україна, 79035 м.Львів, вул.Зелена,149 (4-й поверх)тел./факс: +380(32)297-07-02; 244-57-70; 067-670-12-00

Перший Всеукраїнський портал безпеки.
© ПП "Колекс" 2016р.  Всі права захищено.
Відтворення повністю або частково, передача іншим особам забороняється.
Використання матеріалів сайту можливе тільки з письмового дозволу ПП "Колекс".
kolecs.lviv@ukr.net

 | 
Довiдник Львiв

bigmir)net TOP 100BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: готовые проекты домов, строительные компании, выставкиЯндекс.Метрика