ГоловнаНерухомістьПро НасНаші виданняПартнериКлієнтиПрайсиГОТОВІ РІШЕННЯЛіцензії ДоставкаКонтактиВакансії
Вівторок, 20 Березня 2018» CИГНАЛІЗАЦІЯ
  » охоронна
  » пожежна
  » контроль доступу
  » GSM комунікатори

 » ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ
 » камери
 » об'єктиви
 » плати монтажу
 » монітори та квадратори
 
  » ОХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ
 » фізична охорона
 » пультова охорона
 » вартість охорони
 » проекти договорів
 » статті
 » групи затримання
 » НЕРУХОМІСТЬ

 » ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

 » ІНШІ ПОСЛУГИ
 » Проектування та монтаж телефонних та комп'ютерних мереж
 » Проектування та монтаж систем кабельного та супутникового телебачення
 » Перелік обладнання, що використовується в конференц-залах та кімнатах переговорів

 » ФОТОГАЛЕРЕЯ

  » МАГАЗИН
  » перейти в магазин
  » кошик покупця
  » що треба знати

  » СЕРВІС
  » програми
  » інструкції
  » нормативно-правове забезпечення нашої діяльності
  » сертифікати на обладнання

 » ЦІКАВО ПРО ЦІКАВЕ
 » Правила етикету
 » Як зав'язувати краватку
 » Корисні поради для справжнього чоловіка
 » поради, які допоможуть вашим дітям боротися з хуліганами

Ви користуєтесь охоронними послугами?
Так
ні
Іноді

Колекс Фізична охорона Пультова охорона Відеоспостереження Контроль доступом Домофони Пожежна сигналізація Охоронна сигналізація Проектування Монтажні роботи Продаж і обслуговування Телефонні мережі Комп'ютерні мережіСупутникове телебачення Турнікети Шлагбауми GSM комунікатори Проекти договорів Монітори та квадратори Плати монтажу Фотогалерея Автоматика для вікон, дверей Паркувальні бар'єри Системи контролю доступу ACIE Безпровідні домофони Домофони еліт класуНаші клієнтиНаші партнериЛіцензіїКонтактиНерухомістьЮридичні послугиІнструкціїПрограмиПро НасОб'єктивиКупити кварируПродати кварируОренда кварирОбмін кваририОднокімнатна квартираДвохкімнатна квартираТрьохкімнатна квартираБагатокімнатна квартира Земельна ділянкаОсобнякПодобова орендаСистеми безпекиНоторіальна підтримкаПКП CA-5 (Satel)ПКП CA-64 (Satel)ПКП CA-10 (Satel)ПКП Integra 64 (Satel)ПКП Integra 128 (Satel)ПКП Integra 32 (Satel)ПКП Versa 5(Satel)ПКП Versa 15ПКП Versa 10ПКП АІ-ГрифонПКП АРТОНПКП ВартаПКП Тирас(Тірас)ПКП Polon-AlfaGSM сигнализация OKOСистеми GSM 3x5плати SpotterCrow SRP-600Crow SWAN-QUADOptex RX-40QZTexecom Prestige Compact IROptex FX-50QZМагнитоконтакт СМК 1-2МСОМК 1-8СМК-7ЭСОМК 3-11Датчик розбиття Crow GBD-2Texecom Impaq Glass BreakСирена LD-95Оповіщувач SPW-220Оповіщувач SPW-100Оповіщувач Джміль(Шмель)Сирена SP-500Радіоконтролер/Тривожна кнопка UMB-100Радіоконтролер/Тривожна кнопка ACS-102Цей розділ містить готові типові рішення, які допоможуть Вам зорієнтуватися у системах безпеки та приблизній її вартості

ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ

    Теоретично систему охоронної сигналізації треба створювати на самій ранній стадії - при проектуванні будинку і його інженерних комунікацій. Однак на практиці такий підхід зустрічається рідко, тому що законодавчими актами або нормативними документами не передбачено обов'язкове оснащення будинку засобами охоронно-пожежної сигналізації, тобто їх відсутність не тягне за собою ніякої відповідальності. Зазвичай установка таких систем є ініціативою замовника або інвестора, тому можливі відступи від нормативних вимог, які часто призводять до зниження ефективності системи на догоду естетичним або економічних міркувань. Важливо правильно спланувати роботи, щоб не пропустити необхідну стадію будівельної готовності.
        Головне призначення охоронної сигналізації полягає в оперативному і гарантованому сповіщенні господарів і / або правоохоронні служби про несанкціоноване проникнення в охоронювані приміщення. Рішення даної задачі можливе тільки при грамотному оснащенні об'єкту охорони технічними засобами охоронної сигналізації.
Охоронна сигналізація може бути автономною - мета такої сигналізації відлякати зловмисників і оповістити сусідів із застосуванням могутніх сирен або з підключенням на пульт централізованого спостереження охоронного підприємства (Інформація про наш ПЦН: http://www.kolecs.lviv.ua/pco.php), що має найбільший ефект. Наприклад якщо Ви у відпустці або у відрядженні, тоді потрібно обирати саме другий варіант, бо охорона є надійнішою, здійснюється в цілодобовому режимі з фіксацією дати, місця і часу порушення охоронного кордону(якщо є можливість). При використанні для передачі тривожних повідомлень GSM/GPRS-систем можлива передача тривожних повідомлень на стільникові телефони власників об'єкту, що охороняється. Крім того, при проникненні всередину Вашого охороняємого приміщення система може повідомити Вас про тривогу телефонним дзвінком на вказаний наперед номер.
        Для сповіщення інформації служать датчики (інфрачервоні, радіохвильові датчики руху, магнітогерконові датчики відкриття дверей і вікон, акустичні датчики розбиття скла, датчики удару і т д), а базовим блоком - контрольні панелі, на які зводиться вся інформація від датчиків. Детальну нформацію про це обладнання Ви зможете знайти http://www.kolecs.lviv.ua/price.php.
        Основний принцип розміщення обладнання для охоронної сигналізації ґрунтується на тому , що :
• в кожній кімнаті з вікном повинен знаходитися як мінімум один датчик руху , поєднаний з датчиком розбиття скла ;
• на кожній з вхідних дверей та вікнах повинен бути встановлений датчик відкриття (магнітогеркон) ;
• клавіатура приймально-контрольного приладу встановлюється недалеко від основних вхідних дверей - для оперативного і зручного зняття / постановки квартири під охорону.
        Для того, щоб вибрати систему охоронної сигналізації, слід звернути увагу на наступні положення:
Сигналізація може бути дротовою і бездротовою. Їх основна відмінність в принципі передачі сигналу від сповіщувача до приймально-контрольного приладу. Основною перевагою бездротових систем сигналізації є простота в їх установці і перевстановлення, а також відсутність проводів. Як правило системи бездротових сигналізацій коштують у півтора рази дорожче дротових аналогів. Тим не менше, якщо Ви не бажаєте втручатися в зовнішню обробку приміщень Вашого будинку або офісу, установка бездротової сигналізації буде ідеальним рішенням для охорони. Будь-яка система сигналізації (дротова і бездротова) потребує електроживлення. Тож потрібно передбачити можливість роботи системи в разі втрати електроживлення.
       Для підключення Вашої сигналізації до пульту централізованої охорони необхідно, щоб система, встановлена у Вашому будинку була сумісна з обладнанням пульта. Є обладнання, яке широко використовується і походить до багатьох пультів.
Також треба визначитися, що захищати (які кімнати) і як ретельно. Особливу увагу слід звертати на можливі місця проникнення порушника ззовні.
       Всі системи сигналізацій, як правило контролюють наступні небезпеки:
- Злом дверей, відкриття вікон житла;
- Руйнування стін приміщення, биття скла;
- Пересування людей всередині території, що охороняється;
- Витік газу і витік води;
- Пожежа.
       Існують системи охоронних сигналізацій з так званим «захистом від тварин». Якщо у Вашому будинку живуть тварини, зверніть на це увагу і зробіть вибір на користь таких систем. Потрібно також передбачити можливість розширення Вашої охоронної системи. Можливо, з часом Ви захочете розширити існуючу систему. Системи охоронної сигналізації для двох - і трикімнатних квартир відрізняються тільки додаванням кількох датчиків(якщо є можливість).
        Монтажні роботи, як правило, проводяться в три етапи. Перший етап - прокладка кабельних ліній до місць установки приладів, складових систему: центральної апаратури, датчиків, виконавчих пристроїв, клавіатур управління. На другому етапі після завершення обробки встановлюють і підключають апаратуру. Третій етап - налагоджувальні роботи.Але є ряд нюансів, які потрібно уточнити тільки з виїздом спеціаліста на об’єкт. Для прикладу, не слід встановлювати датчики сигналізації поблизу опалювальних приладів і інших джерел тепла, поблизу вентиляційних отворів, на тонких перегородках і інших елементах, схильних до вібрацій, на елементах віконних плетінь. Кабелі охоронної сигналізації повинні прокладатися приховано, забезпечуючи достатній захист від виявлення і навмисного або ненавмисного пошкодження. Місця установки датчиків краще вибирати разом з дизайнером інтер'єру. У цьому випадку при виборі типу датчиків враховуються не тільки їх технічні характеристики, але і зовнішній вигляд. Також треба відзначити, що наявності фізичних перешкод (наприклад, грати), допомагають уникнути можливого пограбування. Наявність внутрішніх грат вкрай бажано (у банківських установах це обов’язково), так як вони дозволяють поставити зловмисників у складну ситуацію, сигналізація вже спрацює, але сама решітка ще не пройдена. Тому при проектуванні своєї охорони, необхідно подумати як забезпечити недоступність приміщення, але при цьому забезпечити спрацювання сигналізації.
        Система охоронної сигналізації, встановлена у Вашому будинку, офісі, квартирі, дозволяє зберегти не тільки майно, але і здоров’я. Вартість послуг охорони Ви зможете знайти за посиланням http://www.kolecs.lviv.ua/var_ohr.php, а наші контакти: http://www.kolecs.lviv.ua/kontaktu.php 


ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ

        Пожежна сигналізація дозволяє виявити виникнення пожежі на самій ранній стадії його появи, що дозволяє мінімізувати ризик збитків і втрати від займання. Основними принципами побудови системи пожежної сигналізації на об'єкті є її відповідність нормативній документації, яка регламентується будівельними нормами і правилами, а також наявність сертифікату УкрСепро. Головний принцип, з якого варто виходити - це забезпечення безпеки людей і збереження майна на об'єкті.
        Основні завдання, що стоять перед системою пожежної сигналізації:
- раннє виявлення пожежі, для можливості ліквідації працівниками об'єкту за допомогою допоміжних засобів, наприклад, вогнегасників; мінімізація помилкових спрацьовувань системи
- своєчасне сповіщення персоналу на об'єкті з метою правильної організації евакуації і ухвалення рішення про ліквідації займання;
- ліквідація займання на ранньому етапі для запобігання наслідкам пожежі.
        Система автоматичної пожежної сигналізації об'єкту забезпечує виявлення ознак задимлення і займання з передачею сигналу на пожежний пульт центрального спостереження, а також передачу інформації на пульт пожежної охорони (обласний або місцевий).
        Залежно від міри взаємодії з іншими системами безпеки будівлі, система сповіщення про пожежу може бути автономним комплексом або бути частиною складнішої системи тому розрізняють централізовані і локальні комплекси. Локальні системи сповіщення про пожежу є сукупністю модульних пристроїв, які при вступі сигналу тривоги від якого-небудь зовнішнього пристрою (наприклад, ручного оповіщувача) включають світлозвукове сповіщення або транслюють записане раніше мовне повідомлення в обмеженому числі приміщень. Такі системи сповіщення включають світлові і звукові оповісники, мовний процесор, підсилювач і гучномовці. Кращим рішенням по використанню системи сповіщення є централізований варіант з диспетчером, коли комплекс сповіщення включається тільки після перевірки сигналу про пожежу і підтвердження його людиною.Централізовані системи сповіщення про пожежу складаються з центрального блоку управління і працюють як в автоматичному, так і в напівавтоматичному режимі. У автоматичному режимі система сповіщення про пожежу, у разі вступу сигналу тривоги, транслює по зонах записане екстрене повідомлення. Відповідно до вимог, в першу чергу при пожежі оповіщаються групи (зони) з найбільшим ризиком і тільки потім - всі інші групи.
        Пожежна сигналізація будується на базі пожежного приймально-контрольного приладу і пожежних сповіщувачів(Інформація про них знаходиться http://www.kolecs.lviv.ua/price.php). Залежно від методики виявлення тривог і способу формування сигналів, системи пожежної сигналізації і сповіщувачі діляться на адресні, неадресні і адресно-аналогові. На вітчизняному ринку представлений цілий спектр датчиків пожежної сигналізації, що діагностують різні властивості довкілля з метою визначення небезпеки або факту займання (димовий пожежний, тепловий пожежний, комбінований пожежний, ручний пожежний, аспіраційний, датчик полум'я). Класифікують їх наступним чином: По характеру реакції на температуру довкілля теплові пожежні сповіщувачі підрозділяють на: максимальні; диференціальні; максимально - диференціальні. За принципом дії димові пожежні датчики підрозділяють на: радіоізотопні і оптичні. По використовуваній області спектру оптичного випромінювання пожежні оповісники полум'я підрозділяють на: ультрафіолетові; інфрачервоні;видимого спектру випромінювання; комбіновані. По виду зони, контрольованої датчиком, оптичні пожежні датчики підрозділяють на: точкові; лінійні. По характеру видаваних сигналів оповісники підрозділяють на: світлові; звукові;мовні; комбіновані. По інформаційній місткості (кількості обслуговуваних зон, що охороняються) сповіщувачі підрозділяють на: однозонні і багатозонні. По виконанню оповісники підрозділяють на: для використання в приміщеннях; для використання на відкритому повітрі.
        Кількість та розташування пожежних сповіщувачів залежить від розмірів, форми, умов роботи та призначення приміщення, конструкції перекриття (покриття) і висоти стелі, наявності та виду вентиляції, завантаженості приміщення матеріалами та устаткуванням, а також від типу та виду пожежних сповіщувачів і в кожному конкретному випадку визначаються проектною організацією, яка отримала ліцензію на цей вид діяльності в установленому порядку ( Наші ліцензії Ви знайдете http://www.kolecs.lviv.ua/licenzii.php).
        В окремих випадках сповіщувачі розміщують у зонах найімовірнішого займання, на шляхах конвективних потоків повітря, а також поблизу пожежонебезпечного устаткування.
Відстань між сповіщувачами приймається з урахуванням площі, що контролюється одним сповіщувачем. Остання ж суттєво залежить від висоти захищуваного приміщення. Тому чим більшою є висота захищуваного приміщення, тим менша площа, що контролюється сповіщувачем. Порогова температура спрацювання максимальних і максимально диферентних теплових сповіщувачів повинна бути не менше, ніж на 20 °С і не більше, ніж на 70 °С вищою від максимально допустимої температури в приміщенні. Сповіщувачі ж полум'я повинні бути захищені від прямих сонячних променів та безпосереднього впливу джерел штучного освітлення. При розташуванні сповіщувачів полум'я необхідно враховувати їхні технічні характеристики: кут огляду, захищувану сповіщувачем площу, максимальну віддаленість виявлення пожежі (віддаль від сповіщувача до найвіддаленішої "видимої" ним точки). Рекомендується спільне застосування відразу декількох типів приладів, особливо в місцях підвищеної пожежонебезпеки.
        Звернувшись до нас Ви отримаєте потрібні документи у мінімальні терміни і повну інформацію з питань, що цікавить Вас http://www.kolecs.lviv.ua/kontaktu.php.

 

СИСТЕМА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

        Призначення системи відеоспостереження - це реєстрація  в реальному часі всіх подій, що відбуваються на території Вашого офісу, магазина, складського приміщення, забезпечення максимальної безпеки людей , які знаходяться на території, що знаходиться під охороною, фіксація будь-яких протизаконних дій, які можуть здійснювати Ваші співробітники, або відвідувачі.
        Принцип дії такої систем - з контрольної точки, на якій встановлена камера, що стежить , безперервно подається зображення на екран монітора, дистанційно або через сполучні кабелі. Інформацію про обладнання даної системи http://www.kolecs.lviv.ua/price.php .  Крім того, що передане зображення відтворюється на моніторі, для зручності обробки та аналізу інформації воно може зберігатися на різних носіях, в тому числі і в архівованому вигляді.Щоб правильно вибрати  відеоспостереження перш за все необхідно визначити мету встановлення такої системи нагляду та завдання, які має виконувати вона. Якщо Вам потрібно спостерігати за людьми, яких знаєте, тоді не потрібно купувати дуже дорогі камери, так як самі звичайні камери «дадуть» потрібну картинку, на якій Bи зможете визначити знайому людину. Якщо ж Вам потрібно відеонагляд для спостереження за людьми, яких не знаєте і бачите в перший раз, тоді потрібна система трохи краща і дорожча.
        Для сучасних систем відеоспостереження рекомендується використовувати кольорові камери. Вони не набагато дорожчі чорно-білих відеокамер і за рахунок додаткової колірної характеристики дозволяють ідентифікувати додаткову інформацію.Відеокамери можуть бути встановлені як усередині приміщення, так і на вулиці. Основна відмінність внутрішніх камер від вуличних полягає в тому, що їх не можна розміщувати за межами приміщення. Внутрішні камери, як правило, мають пластиковий, водопроникний корпус, а можуть бути без корпусу зовсім. Їх мікросхеми та елементна база не витримують низьких температур. У свою чергу основна перевага вуличних камер - те, що вони можуть бути встановлені на вулиці, тобто захищені від дощу і снігу, їх елементи витримують низькі температури.
        Ще одна з найважливіших характеристик відеокамер є роздільна здатність - кількісний вимір чіткості зображення. Вона вимірюється в телевізійних лініях (ТВЛ). Чим більше телевізійних ліній може показати камера, тим чіткіше буде зображення.

                Таблиця переводу ТВЛ в пікселі або мегапікселі:


ТВЛ 

Пікселі 

Мегапікселі

380

640x480

0,3

420

720x576

0,36

480

800x600

0,5

560

933x700

0,65

600

1024x756

0,75

800

1280x960

1,23

1000

1600х1200

1,92

        Відеонагляд також дуже залежить від освітлення. Вся система повинна враховувати рівень освітлення в приміщенні. Відеоспостереження може бути встановлено марно, якщо невраховані освітлення належним чином. Наприклад , якщо камера буде встановлена на вулиці , і планується , щоб вона бачила при поганому освітленні вночі ( 1 .. 0,01 лк) , то слід вибрати камеру з чутливістю 0,01 лк.
        Приклади рівнів освітленості :
Денне , природне освітлення на вулиці в сонячну погоду 100000:5000 лк
Денне , природне освітлення на вулиці в хмарну погоду порядку 5000 лк
Магазини , супермаркети порядку 1500:750 лк
Офіс або магазин 50-500 лк
Холи готелів 100:200 лк
Стоянки автотранспорту , товарні склади 75:30 лк
Сутінки і добре освітлена автомагістраль вночі 10,00 лк
Місця глядачів в театрі 3:05 лк
Лікарня в нічний час , глибокі сутінки 1 лк
Нічне природне освітлення на вулиці при повному місяці 0,3:0,1 лк
місячна ніч ( 1 / 4 Місяця) 0,05 лк
безмісячна ніч 0,01 лк
Нічне природне освітлення на вулиці при світлі зірок 0,003:0,1 лк
  
        Кількість камер може бути якою завгодно - залежно від масштабів об'єкту, що охороняється, купити і встановити можна від однієї до кількох десятків.
        Конкретний склад устаткування залежить від кількості камер, умов їх роботи (зовні або усередині приміщень), відстаней між відеокамерою і монітором (постом спостереження) і ін.
Дуже поширеною  помилкою є  купити дорогі камери і дешевий пристрій відеореєстрації, який не здатний сприйняти зображення з камер.
        Тож слід враховувати якість запису відеореєстратора. Цей параметр визначається 2 -ма поняттями:
а ) швидкістю запису - загальною кількістю кадрів на всі відео канали (на всю систему). Наприклад , якщо заявлено що максимальна швидкість 16 -канального реєстратора - 400 кадрів на систему , то на одну камеру припадає 25 кадрів в секунду , тобто у режимі реального часу.
б) розширенням запису - кількістю пікселів ( точок) з яких будуються відеозображення. Відповідно, чим більше пікселів , тим більше деталізації та ймовірності розпізнати об'єкт . Існує декілька форматів запису:
D1 ( 704х576 ) - " цілий" кадр . Дозволяє отримати найкращу якість картинки від відеокамер високої роздільної здатності і дозволяє вести найбільш об'єктивний відеомоніторинг . Так як архів з таким розширенням і  займає максимальний обсяг дискового простору , то він використовується в найбільш важливих місцях: в касах - контроль грошових і матеріальних операцій , на прохідних - деталізація людей , в'їзди / виїзди транспорту - фіксація номерних знаків.
2CIF ( 704х288 ) і HD1 ( 352х576 ) - " довгий" і "високий" кадри відповідно. Застосовуються дані формати , якщо потрібно мати високе розширення виключно в одному з напрямків (по вертикалі і по горизонталі ) , заощадивши обсяг на 50 % порівняно з D1. 2CIF програмується для відеокамер з широким кутом огляду , а HD1 підходить для відеоконтролю уздовж вузьких проходів .
CIF ( 352x288 ) - " чверть" кадр . Застосовується виключно при моніторингу по мережі з обмеженою пропускною здатністю відеоканалу .
QCIF ( 176х144 ) - актуальний при віддаленому спостереженні по низькошвидкісних каналах зв'язку зі швидкістю потоку менше 128 Кбіт / с.
        Основне завдання при встановленні системи відеоспостереження - уникнути сліпих зон, що знаходяться поза полем зору камер - тільки тоді можлива максимальна ефективність відеоспостереження.

        Також запам’ятайте – краще працювати з професіоналами. В результаті вони Вам допоможуть добитися потрібного результату, з найменшими витратами. Наші контакти http://www.kolecs.lviv.ua/kontaktu.php.

 

 

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ДОСТУПОМ

        Домофонна система забезпечує  виклик потрібного мешканця з панелі виклику; ведення двохсторонньої розмови типу duplex, тобто так, як через звичайний телефон; дистанційне керування замком вхідних дверей. Вибір структури домофона - індивідуального, групового або під'їзного - залежить від завдань, які хочуть вирішити абоненти, і від їх матеріального достатку. Індивідуальний і груповий домофони забезпечують безпеку тільки окремої квартири або закритих холів і не обмежують прохід небажаних відвідувачів в під'їзд будинку. У цьому плані під'їзний використовується переважніше інших, оскільки дозволяє обмежити проникнення в під'їзд будинку сторонніх осіб і тим самим поліпшити санітарні умови утримання під'їзду, запобігти псуванню громадського майна (ліфтів, перил, дверей, стін, вікон, тощо). Для установки під'їзної системи потрібна згода всіх проживають в під'їзді будинку абонентів. Проте досягти згоди не завжди вдається через відмінності матеріального становища мешканців. З цієї точки зору індивідуальний і груповий мають перевагу, так як вибір виду домофона залежить тільки від бажання і фінансових можливостей одного або невеликої кількості абонентів і не вимагає узгодження з іншими мешканцями під'їзду.
         На вибір виду домофона (аудіо-або відео-) впливають, в основному, два фактори: необхідний абоненту рівень безпеки та вартість обладнання з установкою (А інформацію про обладнання Ви знайдете http://www.kolecs.lviv.ua/price.php ). Аудіодомофон є більш дешевим і доступним для широких верств абонентів пристроєм. Хоча він і дозволяє організувати тільки аудіозв'язок абонента з відвідувачем, в більшості випадків цього буває достатньо. Тому за відсутності у абонента підвищених вимог до забезпечення власної безпеки рекомендується застосовувати аудіодомофон. Відеодомофон забезпечує більш високий рівень безпеки абонента, ніж аудіодомофон, так як (крім двостороннього аудіозв'язку) дозволяє отримати телевізійне зображення відвідувача. Сучасний відеодомофон може запам'ятовувати зображення декількох останніх відвідувачів. Одним з важливих вимог, що пред'являються до відеодомофону, є можливість роботи в повній темряві, так як більшість об'єктів, на яких експлуатуються відеодомофони, не мають резервного чергового освітлення. Для цього зовнішній блок відеодомофона оснащують ІЧ-підсвічуванням.
        При виборі домофону слід брати до уваги такі характеристики:
1)кліматична стійкість: насамперед - діапазон робочих температур, який повинен бути для деяких блоків (наприклад блоку виклику, електрозамка, доводчика дверей) -40 ... + 40 ° С;
2) стійкість до вандалізму;
3) стійкість до нестабільного живлення;
4) наявність стабільного гарантійного та післягарантійного обслуговування пропонованого устаткування і можливість закупівлі ремонтних З/Ч і окремих модулів для експлуатаційного запасу.
        Електрозамок застосовують в домофонах для дистанційного відкривання дверей шляхом подачі електричного сигналу. Він буває двох типів: електромеханічний та електромагнітний. Електромеханічний замок має механічний ригель, який при подачі сигналу на відкривання дверей втягується соленоїдом. До переваг замку можна віднести його відносно низьку вартість і можливість роботи (при пропажі живлення) як звичайний механічний замок. Водночас електромеханічний замок має недолік, який полягає в наявності механічних рухомих частин. Однак він стає суттєвою перешкодою для застосування на дверях під'їзду. Дії підвищеної вологості і низьких температур повітря можуть привести до замерзання і застопорення рухомих частин, а часті відкривання і закривання - до їх передчасного зносу. Крім того, електромеханічний замок має личку для звичайного ключа, яка може бути пошкоджена.Електромагнітний замок складається з блоку електромагніта і сталевої пластини. Пластину кріплять на дверному полотні, а блок електромагніту - на одвірку. Електромагнітний замок порівняно дорогий. Він може бути застосований там, де пред’являються жорсткі вимоги до механізму. Відсутність рухомих механічних частин, висока надійність, зносостійкість, антивандальне виконання роблять замок єдиноприйнятним для блокування дверей під'їзду будинку.
        Доводчик дверний служить для примусового закривання дверей під'їзду і забезпечує надійну роботу електрозамка, що зменшує ймовірність потрапляння в під'їзд будинку небажаних відвідувачів. Він є необхідним обладнанням для повернення її в закритий стан, а також для запобігання механічних ударних навантажень на замок і зовнішній блок домофону.

         Слід пам’ятати, що домофон розрахований на простого користувача, тому правила поводження з ним повинні бути максимально простими і легко запам'ятовуються. А наші контакти Ви знайдете за наступним посиланням:

http://www.kolecs.lviv.ua/kontaktu.php
Україна, 79035 м.Львів, вул.Зелена,149 (4-й поверх)тел./факс: +380(32)297-07-02; 244-57-70; 067-670-12-00

Перший Всеукраїнський портал безпеки.
© ПП "Колекс" 2016р.  Всі права захищено.
Відтворення повністю або частково, передача іншим особам забороняється.
Використання матеріалів сайту можливе тільки з письмового дозволу ПП "Колекс".
kolecs.lviv@ukr.net

 | 
Довiдник Львiв

bigmir)net TOP 100BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: готовые проекты домов, строительные компании, выставкиЯндекс.Метрика