ГоловнаНерухомістьПро НасНаші виданняПартнериКлієнтиПрайсиГОТОВІ РІШЕННЯЛіцензії ДоставкаКонтактиВакансії
Середа, 21 Лютого 2018» CИГНАЛІЗАЦІЯ
  » охоронна
  » пожежна
  » контроль доступу
  » GSM комунікатори

 » ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ
 » камери
 » об'єктиви
 » плати монтажу
 » монітори та квадратори
 
  » ОХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ
 » фізична охорона
 » пультова охорона
 » вартість охорони
 » проекти договорів
 » статті
 » групи затримання
 » НЕРУХОМІСТЬ

 » ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

 » ІНШІ ПОСЛУГИ
 » Проектування та монтаж телефонних та комп'ютерних мереж
 » Проектування та монтаж систем кабельного та супутникового телебачення
 » Перелік обладнання, що використовується в конференц-залах та кімнатах переговорів

 » ФОТОГАЛЕРЕЯ

  » МАГАЗИН
  » перейти в магазин
  » кошик покупця
  » що треба знати

  » СЕРВІС
  » програми
  » інструкції
  » нормативно-правове забезпечення нашої діяльності
  » сертифікати на обладнання

 » ЦІКАВО ПРО ЦІКАВЕ
 » Правила етикету
 » Як зав'язувати краватку
 » Корисні поради для справжнього чоловіка
 » поради, які допоможуть вашим дітям боротися з хуліганами

Ви користуєтесь охоронними послугами?
Так
ні
Іноді

Колекс Фізична охорона Пультова охорона Відеоспостереження Контроль доступом Домофони Пожежна сигналізація Охоронна сигналізація Проектування Монтажні роботи Продаж і обслуговування Телефонні мережі Комп'ютерні мережіСупутникове телебачення Турнікети Шлагбауми GSM комунікатори Проекти договорів Монітори та квадратори Плати монтажу Фотогалерея Автоматика для вікон, дверей Паркувальні бар'єри Системи контролю доступу ACIE Безпровідні домофони Домофони еліт класуНаші клієнтиНаші партнериЛіцензіїКонтактиНерухомістьЮридичні послугиІнструкціїПрограмиПро НасОб'єктивиКупити кварируПродати кварируОренда кварирОбмін кваририОднокімнатна квартираДвохкімнатна квартираТрьохкімнатна квартираБагатокімнатна квартира Земельна ділянкаОсобнякПодобова орендаСистеми безпекиНоторіальна підтримкаПКП CA-5 (Satel)ПКП CA-64 (Satel)ПКП CA-10 (Satel)ПКП Integra 64 (Satel)ПКП Integra 128 (Satel)ПКП Integra 32 (Satel)ПКП Versa 5(Satel)ПКП Versa 15ПКП Versa 10ПКП АІ-ГрифонПКП АРТОНПКП ВартаПКП Тирас(Тірас)ПКП Polon-AlfaGSM сигнализация OKOСистеми GSM 3x5плати SpotterCrow SRP-600Crow SWAN-QUADOptex RX-40QZTexecom Prestige Compact IROptex FX-50QZМагнитоконтакт СМК 1-2МСОМК 1-8СМК-7ЭСОМК 3-11Датчик розбиття Crow GBD-2Texecom Impaq Glass BreakСирена LD-95Оповіщувач SPW-220Оповіщувач SPW-100Оповіщувач Джміль(Шмель)Сирена SP-500Радіоконтролер/Тривожна кнопка UMB-100Радіоконтролер/Тривожна кнопка ACS-102

Ваша безпека
- Наш обов'язок

ПП "Колекс" пропонує якісне професійне обладнання для контролю та обмеження доступу всесвітньо відомих фірм-виробників.


Моторедуктор T-ONE для воріт вагою до 800 кг

Серія двигунів T-ONE "включає повну гаму пристроїв для автоматизації воріт, для приватного та промислового використання. Існують 2 моделі з напругою 230 В, до 500 і 800 кг, і модель з низькою напругою до 500 кг.
350T-ONE5B
Моторедуктор 12 В з енкодером, укомплектований платою управління та вбудованим двухканальним радіоприймачем 433,92 МГц. Макс. навантаження 500 кг.
350T-ONE5
Моторедуктор 230 В, укомплектований платою управління та вбудованим двухканальним радіоприймачем 433,92 МГц. Макс. навантаження 500 кг. 350T-ОМЕ8 Моторедуктор 230 В, укомплектований платою управління та вбудованим двухканальним радіоприймачем 433,92 МГц. Макс. навантаження 800 кг.
Електроніка управління повністю захищена від зовнішнього впливу. Інтуїтивне й швидке програмування, з використанням сигнальних світлодіодних індикаторів.
Серійно поставляється технологія енкодерів у всіх моделях, для забезпечення постійного і надійного контролю перешкод.
Кріплення більш надійне завдяки 4 точкам кріплення та практичному регулюванню висоти

Моторедуктор "MASTER" для воріт вагою до 2000кг

Master - це нова гама моторедукторів для відкатних воріт, яка ідеально підходить для інтенсивного використання в житлових будинках, на промислових підприємствах, і призначена для колективного застосування вцілому. Гама складається з 3 моделей: дві традиційні моделі з напругою 230 В і 400 В для стулок макс. 2000 кг, і нова модель з низькою напругою для воріт вагою до 1200 кг Всі двигуни оснащені ручним пристроєм розблокування, захищеним особистим кпочом. За допомогою спеціального пристрою (арт. 650ESE02) двигун може бути розблоковано із зовнішнього боку воріт. Модель з напругою 230 В обладнана електронним уповільненням стулки, яке знижує інерцію воріт і робить закриття більш безпечним, безшумним і точним. Проста установка: кріплення до землі, завдяки міцній і надійноій монтажній пластині.
Модель з низькою напругою: епеюромеханічний двигун низької напруги гарантує постійну роботу навіть в тих випадках, коли використання ведеться дуже інтенсивно. Центральна станція управління обладнана відсіком для встановлення додаткового зарядного акумулятора 12 В, що гарантує роботу системи навіть у разі відключення електроенергії. Завдяки пристрою з енкодером існує можливість контролювати роботу установки за допомогою електроніки, запам'ятовувати кінцеві вимикачі під час відкриття та закриття, і як наслідок, уповільнення воріт, і програмувати захист від роздавлювання, згідно ваги і типу воріт.
> 500MASTER12Q Моторедуктор 12 В з енкодером, для відкатних воріт макс. 1200 кг, укомплектований платою управління.
> 500MASTER20QR Моторедуктор 230 В з енкодером і кінцевим вимикачем, для відкатних воріт макс. 2000 кг, укомплектованний платою «управління і радіоприймачем.
> 500MASTER20T Моторедуктор 400 В трифазний без плати керування, для відкатних воріт макс. 2000 кг.

Важільний моторедуктор "EASY"
Це дуже практична система для автоматизації розпашних воріт, навіть у тих випадках, коли існують особливі ситуації і труднощі установки, пов'язані з дуже великими колонами. Є дві моделі: 230 В і 12 В для більш інтенсивної роботи.
Характеристики: самоблокуючийся моторедуктор (не потребує електричного замка при установці на стулки до 1,8 м). Шарнірний кронштейн із захистом від відрізання. Практична ручна розблокування, захищена персональним ключем. Одна модель для правої і лівої стулки. Вбудовані кінцеві вимикачі для моделі з напругою 230 Вольт. Робота навіть при відключенні електроживлення для моделі з напругою 12 Вольт.
Модель з напругою 12 В обладнана енкодером, особливою система визначення, що дозволяє приводу дати стулці зробити швидкий рух під час ходу, і плавно наближатися на кінцевому етапі зближення, уникаючи гучних ударів і поштовхів. Простий монтаж, не потребує зварювання на воротах.
> 650EASY12 DX / SX Моторедуктор 12 В, з енкодером, укомплектований шарнірним кронштейном, для стулки макс. 2,3 м
> 6S0EASY DX / SX Моторедуктор 230 В, укомплектований шарнірним кронштейном, для стулки макс. 2,3 м
> 650EASYQR DX / SX Моторедуктор 230 В, з вбудованою панеллю керування і радіоприймачем, укомплектований шарнірним кронштейном, для стулки макс 2,3 м
Моторедуктор з підземним встановленням R30-R40

Електромеханічні моторедукгори для розпашних воріт для житлових будинків. Є дві моделі: з 230 В і 12 В для більш інтенсивної роботи. Характеристики: установка з заглибленням в землю дозволяє зберегти незмінним зовнішній вигляд ворся. Нереверсивний двигун (Не потребує в електричного замка при установці на стулки до 1,8 м). Довгий термін служби і безшумна робота. Герметичний моторедуктор. Практичне і швидке ручне розблокування. Модель з напругою 12 В працює під час перебоїв з живленням, наявність панелі керування з енкодером, особлива система визначення, що дозволяє приводу дати стулці зробити швидкий рух під час ходу, і плавно наближатися на кінцевому етапі зближення, уникаючи гучних ударів і поштовхів.

Моторедуктор з підземним встановленням R18-R18BENC

Маленький і компактний, ідеально підходить для використання при обмеженому просторі. Електромеханічні моторедуктори для розпашних воріт для приватного і колективного використання. Є дві моделі: 230 В і 12 В для більш інтенсивної роботи.
Характеристики: установка з поглибленням в землю дозволяє зберегти незмінним зовнішній вигляд воріт. Нереверсивний двигун (не потребує електричного замка при установці на стулки до 1,8 м). Довгий термін служби і безшумна робота. Герметичний моторедуктор. Практичне і швидке ручне розблокування. Модель з напругою 12 В працює під час перебоїв живлення; наявність панелі керування з відсіком для аварійного заряджаємого акумулятора. Модель з напругою 12 В обладнана енкодером, особливою системою визначення, що дозволяє привду дозволити стулці зробити швидкий рух під час ходу, і плавно наближатися на кінцевому етапі зближення, уникаючи гучних ударів і поштовхів.
> 650R18 Компактний моторедуктор, з підземною установкою, 230 В, для стулки макс. 1,8 м 200 кг
> 650R18BENC Компактний моторедуктор, з підземною установкою, 12 В, з енкодером, для стулки макс. 1,8 м 200 кг
> 650R18BENCVEL Швидкий моторедуктор, з підземною установкою, 12 В, для пішохідної стулки макс. 1,2 м і макс. 200 кг

Автоматичний шлагбаум "800RBLO"
RBL - це швидкий автоматичний шлагбаум, що підходить для контролю і управління входами і парковками, з відкриттям стріли максимум на 4 метри, там, де потрібна коротка зупинка для очікування. Електромеханічний двигун низької напруги гарантує безперервну роботу навіть у тих ситуаціях, коли робота ведеться дуже інтенсивно, а також забезпечується безпека, оскільки установка, двигун і всі інші аксесуари управління та запобіжні пристрої отримують живлення 12 В постійного струму. У разі відсутності струму робота забезпечується за допомогою акумулятора з напругою 12 Вольт, що поставляється як опція.
Практичність: установка та техобслуговування спрощені, завдяки новому розташуванню централі управління, що знаходиться нагорі, під захисною кришкою і над шлагбаумом. Відсіки для злектроніки і механічна частина були відокремлені, а передня дверцята відкривається тільки для того, щоб отримати доступ до двигуна і механічних елементів. Центрштьний корпус шлагбаума може містити в собі відсік для фотоелементів, мигаючої лампи і кнопки-ключа. Особлива структура стріли (кругла і телескопічна) максимально полегшує транспортування і монтаж, а також гарантує підвищену стійкість і опір вітру; знижуючи ефект «вітрила» навіть в екстремальних атмосферних умовах.
Удосконалена електроніка: централь управління проводить самодіагностику всіх пристроїв безпеки установки перед початком руху стріли. Швидкість відкриття регулюється електронним способом від 1,9 до 3,5 секунд з плавним пуском «soft start» і регульованим наближенням. Захист від затиснення гарантується системою виявлення перешкод, яка зупиняє або змінює напрямок руху шлагбаума при мінімальному зіткненні з перешкодою. За допомогою спеціальної миготливої лампи можна зчитувати здійснені рухи й запрограмувати поріг тривоги, для проведення техобслуговування.
Дуже просте й інтуїтивне ручне розблокування
Панель керування знаходиться окремо від механічної частини

Автоматичний шлагбаум "800city"
Автоматичний шлагбаум для стоянок, парковок і виходів, як приватного, так і колективного використання, з відкриттям стріли максимум до 6 метрів. Двигун низького навантаження гарантує безперервну роботу навіть у тих ситуаціях, коли робота ведеться дуже інтенсивно, наприклад, на вулицях або стоянках з сильним рухом транспорту. У разі відсутності струму робота забезпечується за допомогою акумулятора з напругою 12 Вольт, що поставляється як опція.
Практичність: установка та техобслуговування спрощені, завдяки новому розташуванню централі управління, що знаходиться нагорі, під захисною кришкою і над шлагбаумом. Відсіки для електроніки і механічна частина розташовуються окремо, бічні дверцята відкриваються тільки для того, щоб отримати доступ до двигуна і механічніх елементів. Кріплення стріли здійснюється посередині, що дозволяє як правостороннє так і лівостороннє застосування. Монтаж стріли може вестися як зліва, так і праворуч. Блимаюча лампа може монтуватися прямо на верхню кришку і центральний корпус шлагбаума здатний вміщати в себе відсік для фотоелементів і кнопки-ключа. Особлива структура стріли (кругла і телескопічна) полегшує її транспортування і монтаж, а також гарантує підвищену стійкість і опір вітру, знижуючи ефект "паруса" навіть в екстремальних атмосферних умовах. Удосконалена електроінка: централь управління проводить самодіагностику всіх пристроїв безпеки установки перед початком руху стріли. Швидкість відкриття регулюється електронним способом від 6,9 до 9,7 секунд з плавним пуском «soft start« і регульованим наближенням. Захист від затискання гарантується системою виявлення перешкод, яка зупиняє або змінює напрямок руху шлагбаума при мінімальному дотику з перешкодою. За допомогою спеціальної миготливої лампи можна зчитувати здійснені рухи й запрограмувати поріг тривоги, для проведення техобслуговування.

Паркувальний бар'єр "800park"
Автоматичний парковочний бар'єр з радіокеруванням. Сьогодні ви можете легко і надійно зарезервувати ваше місце для стоянки автомобіля: не виходячи з машини і за допомогою одного натискання на кнопку. Ідеально підходить для великих міст, де все важче знайти місце для стоянки, але також прекрасно підходить для стоянок близько багатоквартирних будинків, громадських установ і великих організацій, де необхідно охороняти власне місце для стоянки. Park - це електромеханічна система з двигуном низької напруги 12 Вольт, що гарантує надійність і безпеку оператора та кінцевого користувача.
Розумна електроніка управління: отримує живлення від централі управління, що приводиться в дію на відстані за допомогою пульта радіоуправління і обладнаної запобіжним пристроєм для виявлення перешкод, що викликає негайну зупинку паркувального бар'єру в разі удару. Park може бути розблоковано для ручного відкриття.


  На даний момент
Об'єктів на пультовій охороні
590
Об'єктів на фізичній охороні
35
Групи реагування наші та партнерів
8

Зараз на сайті: 1 користувач

ВХІД В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
УВІЙТИ


Перелік технічних засобів, рекомендованих для організації охорони об’єктів і діяльності підрозділів охорони
Україна, 79035 м.Львів, вул.Зелена,149 (4-й поверх)тел./факс: +380(32)297-07-02; 244-57-70; 067-670-12-00

Перший Всеукраїнський портал безпеки.
© ПП "Колекс" 2016р.  Всі права захищено.
Відтворення повністю або частково, передача іншим особам забороняється.
Використання матеріалів сайту можливе тільки з письмового дозволу ПП "Колекс".
kolecs.lviv@ukr.net

 | 
Довiдник Львiв

bigmir)net TOP 100BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: готовые проекты домов, строительные компании, выставкиЯндекс.Метрика