ГоловнаНерухомістьПро НасНаші виданняПартнериКлієнтиПрайсиГОТОВІ РІШЕННЯЛіцензії ДоставкаКонтактиВакансії
Вівторок, 20 Березня 2018» CИГНАЛІЗАЦІЯ
  » охоронна
  » пожежна
  » контроль доступу
  » GSM комунікатори

 » ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ
 » камери
 » об'єктиви
 » плати монтажу
 » монітори та квадратори
 
  » ОХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ
 » фізична охорона
 » пультова охорона
 » вартість охорони
 » проекти договорів
 » статті
 » групи затримання
 » НЕРУХОМІСТЬ

 » ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

 » ІНШІ ПОСЛУГИ
 » Проектування та монтаж телефонних та комп'ютерних мереж
 » Проектування та монтаж систем кабельного та супутникового телебачення
 » Перелік обладнання, що використовується в конференц-залах та кімнатах переговорів

 » ФОТОГАЛЕРЕЯ

  » МАГАЗИН
  » перейти в магазин
  » кошик покупця
  » що треба знати

  » СЕРВІС
  » програми
  » інструкції
  » нормативно-правове забезпечення нашої діяльності
  » сертифікати на обладнання

 » ЦІКАВО ПРО ЦІКАВЕ
 » Правила етикету
 » Як зав'язувати краватку
 » Корисні поради для справжнього чоловіка
 » поради, які допоможуть вашим дітям боротися з хуліганами

Ви користуєтесь охоронними послугами?
Так
ні
Іноді

Колекс Фізична охорона Пультова охорона Відеоспостереження Контроль доступом Домофони Пожежна сигналізація Охоронна сигналізація Проектування Монтажні роботи Продаж і обслуговування Телефонні мережі Комп'ютерні мережіСупутникове телебачення Турнікети Шлагбауми GSM комунікатори Проекти договорів Монітори та квадратори Плати монтажу Фотогалерея Автоматика для вікон, дверей Паркувальні бар'єри Системи контролю доступу ACIE Безпровідні домофони Домофони еліт класуНаші клієнтиНаші партнериЛіцензіїКонтактиНерухомістьЮридичні послугиІнструкціїПрограмиПро НасОб'єктивиКупити кварируПродати кварируОренда кварирОбмін кваририОднокімнатна квартираДвохкімнатна квартираТрьохкімнатна квартираБагатокімнатна квартира Земельна ділянкаОсобнякПодобова орендаСистеми безпекиНоторіальна підтримкаПКП CA-5 (Satel)ПКП CA-64 (Satel)ПКП CA-10 (Satel)ПКП Integra 64 (Satel)ПКП Integra 128 (Satel)ПКП Integra 32 (Satel)ПКП Versa 5(Satel)ПКП Versa 15ПКП Versa 10ПКП АІ-ГрифонПКП АРТОНПКП ВартаПКП Тирас(Тірас)ПКП Polon-AlfaGSM сигнализация OKOСистеми GSM 3x5плати SpotterCrow SRP-600Crow SWAN-QUADOptex RX-40QZTexecom Prestige Compact IROptex FX-50QZМагнитоконтакт СМК 1-2МСОМК 1-8СМК-7ЭСОМК 3-11Датчик розбиття Crow GBD-2Texecom Impaq Glass BreakСирена LD-95Оповіщувач SPW-220Оповіщувач SPW-100Оповіщувач Джміль(Шмель)Сирена SP-500Радіоконтролер/Тривожна кнопка UMB-100Радіоконтролер/Тривожна кнопка ACS-102

Наші партнери

З жовтня місяця 2006р. в ПП "Колекс" склалися партнерські відносини
з багатьмa фірмами в Україні, але найтісніше ми співпрацюємо з:


Група Компаній «КОМКОН ГРУП»

Група Компаній «КОМКОН ГРУП» працює на ринку охоронних послуг м. Києва з вересня 2006 року і є динамічно розвиваючоюсь компанією. За час своєї роботи був накопичений практичний досвід з організації охорони різних видів об'єктів. На сьогоднішній день клієнтами є як великі компанії, так і підприємства малого та середнього бізнесу. Група Компаній "КОМКОН ГРУП" працює на підставі ліцензій серія АВ № 366983; АБ 322821; АБ 322822 видані МВС України.

Консалтинговий центр «КОРПОРАЦІЯ РІШЕНЬ»

Консалтинговий центр «КОРПОРАЦІЯ РІШЕНЬ» надає: інформаційну допомогу для професійної підтримки бізнесу в галузях права, підготовки та здачі бухгалтерської, податкової і фінансової звітності, піар-технологій та комунікацій з медіа; юридичні послуги; бухгалтерські послуги компаній. Інформація про бланки та форми звітності. Складання податкової звітності для фізичних, юридичних осіб та неприбуткових організацій); PR-послуги (професійна допомога бізнесу щодо формування іміджу та побудови репутації).

Центр іноземних мов «ЛІДЕР»

Офіційною датою народження львівського центру «Центр іноземних мов «Лідер» Романа Даниліва» вважають 31 липня 2007 року. Основною спеціалізацією центру у наданні послуг є не тільки різні види перекладів, а й навчання іноземних мов (понад 30 різних мов), що успішно застосовується спеціалістами центру у роботі. У центрі іноземних мов «ЛІДЕР» розроблено декілька сучасних програм мовних курсів: для дітей і підлітків; для абітурієнтів і студентів; для бізнесменів і керівників; для туристів і подорожуючих.

Консалтингова компанія «Корисні поради»
має такі три основних види діяльності: 1)Агентство нерухомості(усі види посередницьких послуг в операціях з нерухомості (купівля, продаж, оренда, обмін)).2) Рекламне агентство(співпраця з мас-медіа (преса, ТБ, радіо, Інтернет), розміщення реклами та PR, копірайтинг). 3)Тренінгово-консультаційний центр(тренінги і консультації: тематичні, персональні, корпоративні; курси успіху "Досконалість"; курси тренерів Камасутра:)для тренера).

ТзОВ "Компанія БК" заснована в 1990р.
На сьогоднішній день це найпотужніша фірма в сфері забезпечення технічної безпеки в західному регіоні України.

Центр спецпідготовки приватного підприємства « ГАЛ – БЕЗПЕКА» займається наданням освітніх послуг з професійно-спеціального навчання за програмами курсової чи індивідуальної підготовки та підвищенням кваліфікації за професіями «Охоронник», «Охоронець» для державних і недержавних охоронних підприємств згідно Ліцензії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України ( серія АВ № 586290 ) тобто займається навчанням персоналу охорони, згідно з ліцензійних вимог, розробляються навчальні програми, методичні та практичні рекомендації.
Закрите акціонерне товариство «Агентство Економічної Безпеки «ЕФОРТ» (ліцензія МВС України Серія АВ № 079563 від 23.03.2006 року) - член Української Федерації працівників недержавних служб безпеки (УФПНСБ) - було створено в листопаді 2002 року.
Компания «Аргус-Информ» была основана в 2003 году. Сегодня компания динамично развивается и совершенствует технологию. «Аргус-Информ» представляет автоматизированную систему передачи тревожных извещений охранно-пожарную «AI-Грифон», позволяющую осуществлять охрану как телефонизированных, так и не телефонизированных объектов по любому из трех каналов: по проводным телефонным линиям с помощью автодозвонных технологий, по каналу GSM (речевой либо передачи данных), по радиоканалу либо в любой комбинации из выше перечисленных.


ТзОВ ВКФ "ПЛІТ" Заснована в 1997 році виробничо – комерційна фірма “Пліт” – сучасне металообробне підприємство з високою культурою виробництва, кваліфікованими кадрами і великим потенціалом. Налагоджена організація виробництва дозволяє виготовляти продукцію високої складності і відмінної якості. Розвиток фірми здійснюється завдяки постійним капіталовкладенням в модернізацію виробництва, підбір та підготовку кваліфікованих кадрів. Підприємство спеціалізується по виробництву та збуту сіток плетених, зварних, рифлених з різноманітними розмірами вічок та висот, з дроту різного типу та діаметру, дроту колючого, кованих виробів.
 

Компанія ProAccess є офіційним представником відомих європейських компаній-виробників систем автоматизації та контролю доступу. Відмінна якість, а також гнучка цінова політика дозволяють продукції успішно конкурувати на українському ринку. Виконана відповідно до найвищих вимог безпеки і норм ЄС продукція має всі необхідні сертифікати якості.
Підприємство має колосальний досвід роботи в постачанні будматеріалів на будівництво котеджів, супермаркетів, розважальних комплексів та інших інвестиційних об"єктів. Індивідуальний підхід до клієнта, гуртові ціни, поставки в усі точки УКРАЇНИ. Мета організації - поставити Вам будівельні матеріали європейської якості за гуртовими цінами безпосередньо від виробника.


  На даний момент
Об'єктів на пультовій охороні
590
Об'єктів на фізичній охороні
35
Групи реагування наші та партнерів
8

Зараз на сайті: 1 користувач

ВХІД В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
УВІЙТИ


Перелік технічних засобів, рекомендованих для організації охорони об’єктів і діяльності підрозділів охорони
Україна, 79035 м.Львів, вул.Зелена,149 (4-й поверх)тел./факс: +380(32)297-07-02; 244-57-70; 067-670-12-00

Перший Всеукраїнський портал безпеки.
© ПП "Колекс" 2016р.  Всі права захищено.
Відтворення повністю або частково, передача іншим особам забороняється.
Використання матеріалів сайту можливе тільки з письмового дозволу ПП "Колекс".
kolecs.lviv@ukr.net

 | 
Довiдник Львiв

bigmir)net TOP 100BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: готовые проекты домов, строительные компании, выставкиЯндекс.Метрика