ГоловнаНерухомістьПро НасНаші виданняПартнериКлієнтиПрайсиГОТОВІ РІШЕННЯЛіцензії ДоставкаКонтактиВакансії
Вівторок, 20 Березня 2018» CИГНАЛІЗАЦІЯ
  » охоронна
  » пожежна
  » контроль доступу
  » GSM комунікатори

 » ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ
 » камери
 » об'єктиви
 » плати монтажу
 » монітори та квадратори
 
  » ОХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ
 » фізична охорона
 » пультова охорона
 » вартість охорони
 » проекти договорів
 » статті
 » групи затримання
 » НЕРУХОМІСТЬ

 » ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

 » ІНШІ ПОСЛУГИ
 » Проектування та монтаж телефонних та комп'ютерних мереж
 » Проектування та монтаж систем кабельного та супутникового телебачення
 » Перелік обладнання, що використовується в конференц-залах та кімнатах переговорів

 » ФОТОГАЛЕРЕЯ

  » МАГАЗИН
  » перейти в магазин
  » кошик покупця
  » що треба знати

  » СЕРВІС
  » програми
  » інструкції
  » нормативно-правове забезпечення нашої діяльності
  » сертифікати на обладнання

 » ЦІКАВО ПРО ЦІКАВЕ
 » Правила етикету
 » Як зав'язувати краватку
 » Корисні поради для справжнього чоловіка
 » поради, які допоможуть вашим дітям боротися з хуліганами

Ви користуєтесь охоронними послугами?
Так
ні
Іноді

Колекс Фізична охорона Пультова охорона Відеоспостереження Контроль доступом Домофони Пожежна сигналізація Охоронна сигналізація Проектування Монтажні роботи Продаж і обслуговування Телефонні мережі Комп'ютерні мережіСупутникове телебачення Турнікети Шлагбауми GSM комунікатори Проекти договорів Монітори та квадратори Плати монтажу Фотогалерея Автоматика для вікон, дверей Паркувальні бар'єри Системи контролю доступу ACIE Безпровідні домофони Домофони еліт класуНаші клієнтиНаші партнериЛіцензіїКонтактиНерухомістьЮридичні послугиІнструкціїПрограмиПро НасОб'єктивиКупити кварируПродати кварируОренда кварирОбмін кваририОднокімнатна квартираДвохкімнатна квартираТрьохкімнатна квартираБагатокімнатна квартира Земельна ділянкаОсобнякПодобова орендаСистеми безпекиНоторіальна підтримкаПКП CA-5 (Satel)ПКП CA-64 (Satel)ПКП CA-10 (Satel)ПКП Integra 64 (Satel)ПКП Integra 128 (Satel)ПКП Integra 32 (Satel)ПКП Versa 5(Satel)ПКП Versa 15ПКП Versa 10ПКП АІ-ГрифонПКП АРТОНПКП ВартаПКП Тирас(Тірас)ПКП Polon-AlfaGSM сигнализация OKOСистеми GSM 3x5плати SpotterCrow SRP-600Crow SWAN-QUADOptex RX-40QZTexecom Prestige Compact IROptex FX-50QZМагнитоконтакт СМК 1-2МСОМК 1-8СМК-7ЭСОМК 3-11Датчик розбиття Crow GBD-2Texecom Impaq Glass BreakСирена LD-95Оповіщувач SPW-220Оповіщувач SPW-100Оповіщувач Джміль(Шмель)Сирена SP-500Радіоконтролер/Тривожна кнопка UMB-100Радіоконтролер/Тривожна кнопка ACS-102

У цьому розділі Ви знайдете інформацію про пультову та фізичну охорону.

В сьогоднішній кризовий для всіх час, коли спостерігається тенденція підвищення кількості крадіжок та грабежів, питання охорони власного та службового майна з кожним днем стає актуальнішим. У зв'язку з цим постає питання якісної та надійної охорони, а також гарантії збереження цілісності майна.

Але, перш за все, потрібно визначитись, яка саме охорона потрібна. Охорона буває фізичною та пультовою, але найкраще, коли два види охорони поєднуються в комплексі.

Фізична охорона - охорона об'єкту людьми, організація пропускного режиму. До переваг фізичної охорони можна віднести те, що на території об'єкту постійно знаходиться людина, яка відповідно до обставин, що склалися, може прийняти відповідні заходи, візуально стежити за цілісністю об'єкту.

Пультова охoрона - охорона об'єкту технічними засобами, які з'єднані з пультом охорони. Між об'єктом та пультом охорони цілодобово відбувається передача даних, що дозволяє операторам пульта постійно бачити, що відбувається на об'єкті (постановку та зняття з охорони, тривогу, пропадання та відновлення світла, несправність системи). Така система дозволяє черговому оператору на протязі 20-30 секунд передати відповідні вказівки про те, що отримано сигнал "Тривога" в групу швидкого реагування.

Комплексна охорона - охорона об'єкту як технічними засобами, так і людьми. Таке поєднання дозволяє одночасно охороняти як офісні і виробничі приміщення, так і зовнішню територію об'єкту (паркінг, вуличну територію і т.ін.). Відповідно, коли спрацює сигналізація, охоронець буде про це миттєво повідомлений і зможе прийняти заходи ще до приїзду групи швидкого реагування.

Також важливим фактором є відповідальність охоронної структури за цілісність Вашого майна, тобто чи в разі нештатної ситуації відшкодують Вам збитки. Наприклад ПП "Колекс" бере на себе матеріальну відповідальність, яка описується в угоді на охорону.

Якщо Ви визначились з тим, яка саме охорона Вам потрібна, з'являється 2 питання:
У випадку фізичної чи комплексної охорони, який саме охоронець мені потрібен, чи це буде молодий чоловік, чи це буде старший мужчина і т.ін. У зв'язку з цим у ПП "Колекс" є великий штат кваліфікованих охоронців різного віку та тілобудови, тобто до кожного замовника індивідуальний підхід.

У випадку, коли Вас зацікавила тільки пультова охорона, ПП "Колекс" може запропонувати якісний монтаж систем безпеки (сигналізація, відеонагляд, системи контролю доступу і т.ін.), діагностичну перевірку встановленого обладнання та під'єднання до пульта охорони. Крім того, працівники ПП "Колекс" проводять постійне обслуговування та перевірку справності системи.


Отож, не баріться, адже Ваша безпека - в наших руках!


  На даний момент
Об'єктів на пультовій охороні
590
Об'єктів на фізичній охороні
35
Групи реагування наші та партнерів
8

Зараз на сайті: 1 користувач

ВХІД В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
УВІЙТИ


Перелік технічних засобів, рекомендованих для організації охорони об’єктів і діяльності підрозділів охорони
Україна, 79035 м.Львів, вул.Зелена,149 (4-й поверх)тел./факс: +380(32)297-07-02; 244-57-70; 067-670-12-00

Перший Всеукраїнський портал безпеки.
© ПП "Колекс" 2016р.  Всі права захищено.
Відтворення повністю або частково, передача іншим особам забороняється.
Використання матеріалів сайту можливе тільки з письмового дозволу ПП "Колекс".
kolecs.lviv@ukr.net

 | 
Довiдник Львiв

bigmir)net TOP 100BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: готовые проекты домов, строительные компании, выставкиЯндекс.Метрика