ГоловнаНерухомістьПро НасНаші виданняПартнериКлієнтиПрайсиГОТОВІ РІШЕННЯЛіцензії ДоставкаКонтактиВакансії
Вівторок, 20 Березня 2018» CИГНАЛІЗАЦІЯ
  » охоронна
  » пожежна
  » контроль доступу
  » GSM комунікатори

 » ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ
 » камери
 » об'єктиви
 » плати монтажу
 » монітори та квадратори
 
  » ОХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ
 » фізична охорона
 » пультова охорона
 » вартість охорони
 » проекти договорів
 » статті
 » групи затримання
 » НЕРУХОМІСТЬ

 » ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

 » ІНШІ ПОСЛУГИ
 » Проектування та монтаж телефонних та комп'ютерних мереж
 » Проектування та монтаж систем кабельного та супутникового телебачення
 » Перелік обладнання, що використовується в конференц-залах та кімнатах переговорів

 » ФОТОГАЛЕРЕЯ

  » МАГАЗИН
  » перейти в магазин
  » кошик покупця
  » що треба знати

  » СЕРВІС
  » програми
  » інструкції
  » нормативно-правове забезпечення нашої діяльності
  » сертифікати на обладнання

 » ЦІКАВО ПРО ЦІКАВЕ
 » Правила етикету
 » Як зав'язувати краватку
 » Корисні поради для справжнього чоловіка
 » поради, які допоможуть вашим дітям боротися з хуліганами

Ви користуєтесь охоронними послугами?
Так
ні
Іноді

Колекс Фізична охорона Пультова охорона Відеоспостереження Контроль доступом Домофони Пожежна сигналізація Охоронна сигналізація Проектування Монтажні роботи Продаж і обслуговування Телефонні мережі Комп'ютерні мережіСупутникове телебачення Турнікети Шлагбауми GSM комунікатори Проекти договорів Монітори та квадратори Плати монтажу Фотогалерея Автоматика для вікон, дверей Паркувальні бар'єри Системи контролю доступу ACIE Безпровідні домофони Домофони еліт класуНаші клієнтиНаші партнериЛіцензіїКонтактиНерухомістьЮридичні послугиІнструкціїПрограмиПро НасОб'єктивиКупити кварируПродати кварируОренда кварирОбмін кваририОднокімнатна квартираДвохкімнатна квартираТрьохкімнатна квартираБагатокімнатна квартира Земельна ділянкаОсобнякПодобова орендаСистеми безпекиНоторіальна підтримкаПКП CA-5 (Satel)ПКП CA-64 (Satel)ПКП CA-10 (Satel)ПКП Integra 64 (Satel)ПКП Integra 128 (Satel)ПКП Integra 32 (Satel)ПКП Versa 5(Satel)ПКП Versa 15ПКП Versa 10ПКП АІ-ГрифонПКП АРТОНПКП ВартаПКП Тирас(Тірас)ПКП Polon-AlfaGSM сигнализация OKOСистеми GSM 3x5плати SpotterCrow SRP-600Crow SWAN-QUADOptex RX-40QZTexecom Prestige Compact IROptex FX-50QZМагнитоконтакт СМК 1-2МСОМК 1-8СМК-7ЭСОМК 3-11Датчик розбиття Crow GBD-2Texecom Impaq Glass BreakСирена LD-95Оповіщувач SPW-220Оповіщувач SPW-100Оповіщувач Джміль(Шмель)Сирена SP-500Радіоконтролер/Тривожна кнопка UMB-100Радіоконтролер/Тривожна кнопка ACS-102
У цьому розділі Ви знайдете цікаву інформацію яка згодиться справжньому чоловіку.

Основний одяг чоловіка - костюм. Але зовсім не завжди і не на всіх він виглядає елегантно. Необхідно стежити, щоб костюм відповідав пропорціям фігури, не обмежував руху, не заважав при ході, був досить стриманого кольору. Поставтеся також уважніше до підбору сорочки, краватки і шкарпеток.

Все це, включаючи і взуття, повинно відповідати вашому віку, обстановці і іншим конкретним обставинам.

Елегантними чоловіки не народжуються. Це перш за все виховання і самовиховання. Це спостережливість і - як це не дивно - розум.

Елегантний чоловік завжди гранично акуратний у всьому. Він уважний і передбачливий в деталях. Пропонуємо Вам деякі конкретні поради.

Рекомендуємо чоловікам завжди мати при собі дві носові хустинки: одну - в кишені брюк або піджака, вона використовується при потребі за призначенням (але не зминати його після використання), друга - абсолютно чиста - у внутрішній кишені піджака для виконання особливих завдань (протерти окуляри, витягти з ока жінки або дитини смітинку і т.д.). Цю другу хустинку можна носити і у верхній зовнішній кишені піджака, трохи вийнявши її.

Недостатньо мати і носити модний і дорогий одяг - необхідно плюс до того постійно стежити за своєю поставою і ходою.
Плечі завжди тримайте розгорнутими, не втягуючи в них шию і голову. Спина і шия повинні бути прямими. Підборіддя трохи опустіть.

Послідкуйте за своєю ходою. Чи не човгаєте ногами, не розставляйте їх широко, коли сидите. Не розмахуйте руками, стаючи схожим на вітряк. Постарайтеся бути стриманим у жестах (так само як і в словах). Розмовляючи з ким-небудь, дивіться йому в обличчя, в очі.

Спортивний, підтягнутий вигляд, природність поз і рухів прикрашають кожну людину і обов'язкові для чоловіка, що бажає виглядати елегантно. Тому найкращий спосіб досягти своєї мети - постійне заняття спортом. Не лінуйтеся робити вранці зарядку. Більше рухайтеся: бігайте, плавайте, ходіть в далекі походи, грайте в спортивні ігри. У цьому випадку ви без спеціального навантаження будете рухатися правильно, природно і красиво. У вас з'явиться якість, що жінки називають "мужністю". У всякому разі зовнішній прояв її.

Але і при ідеально спортивній фігурі не рекомендується при розмові закидати ногу за ногу, розгойдувати ногою, тримати знайомого за гудзик, тримати руки в кишенях. Сидячи, як уже було сказано, не розставляйте занадто широко ноги. Намагайтеся не розвалюватися і не розгойдуватися на стільці.

Всі ви знаєте, що цілеспрямованість, твердість переконань, ввічливі манери, захопленість роботою, так само як вишуканість в одязі і здатність створювати свій імідж, - необхідні риси кожного справжнього чоловіка. Але в житті все складається не так просто. За бажанням виробити в себе ці вкрай привабливі якості може ховатися помилкова установка, стійкий стереотип, що не сприяє, а, навпаки, перешкоджає створенню довірчих відносин з оточуючими. Не буде зайвим перевірити, чи правильно ви використовуєте свій "джентльменський набір".

Горда постава і непохитний погляд

Дорогий одяг і презентабельний вигляд

Невимушеність і природність поведінки

Заглибленість в роботу

Значимість і популярність

1. Горда постава і непохитний погляд

З раннього віку ви тренуєте силу волі, приборкує бажання, піддаєте всіляким випробуванням тіло. Лише витримавши цю нелегку перевірку на міцність, ви відчуваєте себе на коні. Незважаючи на тяжкість збруї, ви постійно тягаєте її за собою. Завжди перебуваючи в стані бойової готовності, ви ніколи не дозволяєте взяти над собою верх навіть власним душевним поривам. Майте на увазі, гордість і непохитність дозволяють прийти до мети найкоротшим шляхом, тільки коли вони пов'язані з гнучкістю поведінки. І тим більше, коли цілеспрямованість не виключає проявів емоцій.

2. Дорогий одяг і презентабельний вигляд

Ви нерідко представляєте себе в ролі крутого ватажка мафії з товстою сигарою в зубах, зрозуміло, найдорожчої і найпрестижнішої марки. Ви швидше погодитеся позбутися ніжки апетитного печеного поросяти, ніж поступитеся кому-небудь місцем на чолі столу. Правда, уважніше придивившись до найближчого оточення, ви з подивом виявляєте поруч із собою безвладних людей, що вміють лише підкорятися і говорити похвальні слова на вашу адресу. Чому так відбувається? Ніхто не заперечує, що високостатусний одяг і презентабельний вигляд необхідні для створення іміджу. Але куди більш важливою є психологічна основа іміджу, що включає адекватну самооцінку. Задоволення собою приносять власні здібності і реальні досягнення, а зовсім не демонстрація "купленої" переваги.

3. Невимушеність і природність поведінки

Ви чомусь вирішили, що всі просто в захваті від вашого почуття гумору. Тим більше дивно, чому, побачивши вас, друзі і знайомі швиденько перебігають на інший бік вулиці? Вони ніби заздалегідь благають про помилування. Як же так? Ви тільки хотіли підбадьорити їх парочкою іронічних зауважень, десятком недоречних жартів і дюжиною викликаючих гикавку дотепів. Поруч з вами відчути себе невимушено можна лише в ті рідкісні хвилини, коли ви, нарешті, вгамуєтеся. Природність поведінки завжди йде пліч-о-пліч зі зрілістю особистості. Гумор покликаний знімати загальну незручність, а не нагнітати її.

4. Ввічливість у поводженні з дамами

Дивлячись на вас, мимоволі думаєш: "Вище призначення чоловіки - галантно доглядати за жінками". Залишається тільки шкодувати, що ваша ввічливість не завжди поширюється, наприклад, на дружину або тещу. Солодка отрута "показухи" отруює тих, чиєю поведінкою рухає прихована установка "здаватися, а не бути". Позерство як стиль поведінки більше пов'язане з проблемами, ніж з задоволенням. Можливо, тому у вашому житті так рідко виникають такі бажані для такого ввічливого кавалера, як ви, глибокі та щирі відносини. Знання етикету дуже важлива річ. Вся біда лише в тому, що можна здаватися ввічливою людиною з гарними манерами, але залишатися грубим егоїстом за натурою.

5. Заглибленість в роботу

У вашій пам'яті закарбувався своєрідний портрет справжнього чоловіка - з незмінним набором інструментів у руках, вічно чимось зайнятого, з головою зануреного у роботу. При цьому рід його занять абсолютно не має значення - адже за нескінченною низкою "потрібних" справ ховається побоювання виявитися непотрібним для інших. Вам здається, варто лише дати собі перепочинок, пролунає суворий голос: "Знову ти вештаєшся без толку! Краще б зайнявся чимось корисним, нероба!" Ваші стосунки з близькими моментально покращаться, як тільки ви почнете приділяти трохи більше уваги їм, а не роботі.

6. Значимість і популярність

На вас звертали увагу тільки в тих випадках, коли хотіли покритикувати або дати прочухана. Стало бути, ви зробили висновок: "Значущості можна домогтися, створюючи навколо себе напружену обстановку. Нехай лають, критикують, засуджують, зате помічають!" Ви не терпите байдужого до себе ставлення! Оскільки до позитивних емоцій ви не звикли, доводиться задовольнятися негативними, які ви, і отримуєте сповна. Або ви на кого-небудь кричите, або хтось кричить на вас. Третього не дано. Потреба бути популярним - одна із самих основних потреб, що впливають на нашу поведінку.


  На даний момент
Об'єктів на пультовій охороні
590
Об'єктів на фізичній охороні
35
Групи реагування наші та партнерів
8

Зараз на сайті: 1 користувач

ВХІД В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
УВІЙТИ


Перелік технічних засобів, рекомендованих для організації охорони об’єктів і діяльності підрозділів охорони
Україна, 79035 м.Львів, вул.Зелена,149 (4-й поверх)тел./факс: +380(32)297-07-02; 244-57-70; 067-670-12-00

Перший Всеукраїнський портал безпеки.
© ПП "Колекс" 2016р.  Всі права захищено.
Відтворення повністю або частково, передача іншим особам забороняється.
Використання матеріалів сайту можливе тільки з письмового дозволу ПП "Колекс".
kolecs.lviv@ukr.net

 | 
Довiдник Львiв

bigmir)net TOP 100BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: готовые проекты домов, строительные компании, выставкиЯндекс.Метрика