ГоловнаНерухомістьПро НасНаші виданняПартнериКлієнтиПрайсиГОТОВІ РІШЕННЯЛіцензії ДоставкаКонтактиВакансії
Вівторок, 20 Березня 2018» CИГНАЛІЗАЦІЯ
  » охоронна
  » пожежна
  » контроль доступу
  » GSM комунікатори

 » ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ
 » камери
 » об'єктиви
 » плати монтажу
 » монітори та квадратори
 
  » ОХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ
 » фізична охорона
 » пультова охорона
 » вартість охорони
 » проекти договорів
 » статті
 » групи затримання
 » НЕРУХОМІСТЬ

 » ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

 » ІНШІ ПОСЛУГИ
 » Проектування та монтаж телефонних та комп'ютерних мереж
 » Проектування та монтаж систем кабельного та супутникового телебачення
 » Перелік обладнання, що використовується в конференц-залах та кімнатах переговорів

 » ФОТОГАЛЕРЕЯ

  » МАГАЗИН
  » перейти в магазин
  » кошик покупця
  » що треба знати

  » СЕРВІС
  » програми
  » інструкції
  » нормативно-правове забезпечення нашої діяльності
  » сертифікати на обладнання

 » ЦІКАВО ПРО ЦІКАВЕ
 » Правила етикету
 » Як зав'язувати краватку
 » Корисні поради для справжнього чоловіка
 » поради, які допоможуть вашим дітям боротися з хуліганами

Ви користуєтесь охоронними послугами?
Так
ні
Іноді

Колекс Фізична охорона Пультова охорона Відеоспостереження Контроль доступом Домофони Пожежна сигналізація Охоронна сигналізація Проектування Монтажні роботи Продаж і обслуговування Телефонні мережі Комп'ютерні мережіСупутникове телебачення Турнікети Шлагбауми GSM комунікатори Проекти договорів Монітори та квадратори Плати монтажу Фотогалерея Автоматика для вікон, дверей Паркувальні бар'єри Системи контролю доступу ACIE Безпровідні домофони Домофони еліт класуНаші клієнтиНаші партнериЛіцензіїКонтактиНерухомістьЮридичні послугиІнструкціїПрограмиПро НасОб'єктивиКупити кварируПродати кварируОренда кварирОбмін кваририОднокімнатна квартираДвохкімнатна квартираТрьохкімнатна квартираБагатокімнатна квартира Земельна ділянкаОсобнякПодобова орендаСистеми безпекиНоторіальна підтримкаПКП CA-5 (Satel)ПКП CA-64 (Satel)ПКП CA-10 (Satel)ПКП Integra 64 (Satel)ПКП Integra 128 (Satel)ПКП Integra 32 (Satel)ПКП Versa 5(Satel)ПКП Versa 15ПКП Versa 10ПКП АІ-ГрифонПКП АРТОНПКП ВартаПКП Тирас(Тірас)ПКП Polon-AlfaGSM сигнализация OKOСистеми GSM 3x5плати SpotterCrow SRP-600Crow SWAN-QUADOptex RX-40QZTexecom Prestige Compact IROptex FX-50QZМагнитоконтакт СМК 1-2МСОМК 1-8СМК-7ЭСОМК 3-11Датчик розбиття Crow GBD-2Texecom Impaq Glass BreakСирена LD-95Оповіщувач SPW-220Оповіщувач SPW-100Оповіщувач Джміль(Шмель)Сирена SP-500Радіоконтролер/Тривожна кнопка UMB-100Радіоконтролер/Тривожна кнопка ACS-102

У цьому розділі Ви знайдете інформацію про сателітарне та кабельне телебачення.


Супутникове телебачення

Супутникове телебачення з'явилося в середині минулого сторіччя. У квітні 1965 року на орбіту був виведений перший в світі штучний супутник зв'язку «Блискавка», експлуатація якого почалася з телетрансляції з Владивостока до Москви. З часом, завдяки приймачам різного діапазону, супутниковий сигнал увійшов практично до кожного будинку. Супутникове телебачення і перспективи його розвитку стали основою розробленого в 1977 році Міжнародного плану супутникового ТБ-віщання.

За 30 з гаком років супутникове телебачення перестало бути чимось незвичайним і таким, що вражає уява. Супутникові антени сьогодні - невід'ємна складова дизайну практично всіх міських багатоповерхівок. Супутникове ТБ доступне і жителям невеликих селищ в найвіддаленіших районах.

Супутникове телебачення дозволяє бути в курсі всіх важливих подій в світі, дивитися прямі репортажі з гарячих крапок, насолоджуватися спортивними змаганнями, випробовуючи при цьому ілюзію повної присутності на гоночній трасі, футбольному полі або на олімпійському стадіоні. Десятки нових фільмів, сотні документальних програм, знятих професіоналами, доступні сьогодні кожному, у кого є супутникова антена.

Супутникове телебачення - цифрове або аналогове - має головну перевагу: висока якість передачі колірного і звукового сигналу. Сьогодні величезною популярністю користується цифрове супутникове TV.

Окрім безкоштовних FTA-каналів, супутники мають канали із спеціальним кодуванням. Для проглядання таких каналів потрібно придбати ресівер (супутниковий приймач), що уміє відкривати кодування, і спеціальні картки.

Найбільш популярні сьогодні супутники Hot Bird, Sirius і Astra. У всіх різна кількість каналів. Для Hot Bird ця цифра більше 550, у Astra - більше 300. У Росії популярний Eutelsat W4, який транслює пакет «НТВ Плюс». Кількість каналів на кожному супутнику зафіксована в Таблиці частот.

Сигнал з супутника HotBird дозволяє приймати більше 130 каналів, 5 з яких віщають російською мовою, і близько 150 закодованих європейських каналів. З супутника Sirius можна приймати 4 російських каналу, 3 російськомовних прибалтійських, 7 українських, 2 скандінавських російськомовних каналу, а за наявності карти доступу - пакет Discovery російською мовою. При настроюванні на цей супутник доступними будуть багато зарубіжних каналів, включаючи категорію ХХХ, яка декодується за допомогою карт доступу. Через супутник Astra транслюються найпопулярніші західноєвропейські новинні, музичні і спортивні канали. Незакодовані канали країн СНД і Східної Європи транслюються супутником Amos.

Одна антена може приймати сигнали з декількох супутників. Найбільш популярні поєднання Hot Bird і Astra, Hot Bird і Sirius, Hot Bird і НТВ Плюс.

Устаткування для прийому і проглядання супутникового телебачення

До складу необхідного устаткування для прийому телевізійного сигналу з супутника входять: супутникова антена (тарілка), конвертор, ресівер (супутниковий приймач), кабель для супутникового ТБ. У разі установки більш 1-го конвектора, додатково отримуються “DiSEqC перемикач” і “Мультіфід” (система, що складається з декількох конвекторов). Для діставання можливості підключення декількох тюнерів (ресіверів) використовується “Дільник”. А для підвищення якості сигналу, що приймається, рекомендується встановлювати “Підсилювач”.

При виборі устаткування для прийому і проглядання супутникового ТБ потрібно відштовхуватися від тих побажань, які були визначені раніше. Тобто, потрібно вирішити з скількох супутників проводитиметься прийом сигналів, яка кількість каналів передбачається, яка якість зображення потрібна і т.д. Тільки після ухвалення остаточного рішення зі всіх цих питань можна звертатися до фахівців із замовленням на установку комплекту супутникового ТБ. З учетов Ваших побажань майстер швидко підбере необхідне функціональне устаткування за найоптимальнішою ціною.

Супутникова тарілка (або антена), як правило, може бути виготовлена з двох видів металу, а саме: з алюмінію і високолегованої сталі. Переваги алюмінію всім відомі - невелика вага і стійкість до корозії. Сталь же набагато важча, дорожча і трохи менш стійка до зовнішніх руйнуючих чинників. Тому антена, виготовлена із сталі, прослужить менше за часом, чим алюмінієва. Безпосередньо від розмірів антени залежать кількість і підсумкова якість сигналів, що приймаються. Наприклад, для отримання високоякісного сигналу при кількості каналів до 15 найменувань достатньо буде 60-80 см в діаметрі тарілки. Проте, і тут повинно враховуватися те, наскільки якісно відбувається передача сигналу, що приймається. На кожному супутнику свій якісний рівень передачі.

Супутникова тарілка (антена) встановлюється опуклою стороною в північному напрямі, оскільки практично всі супутники розташовані на півдні. Антени стаціонарні. Ці тарілки називаються азимутними і кріпляться до стіни (на даху) нерухомо. Щоб змінити напрям такої антени, потрібно розкрутити кріплення і повернути її щодо підвісу вгору, вниз, вліво, управо. Антени полярні. Тобто антени, які мають всілякі регулювання і можливість підключення автопідвісу, який наводить тарілку на супутник дистанційно. Ресівери.

Супутникові тюнери (ресівери) діляться на дві категорії. Ресівери з картопріємником (FTA) і ресіверами (CI) з можливістю підключення модулів. Тюнера FTA є порівняно недорогими приймачами і використовуються, в основному, для проглядання не кодованих каналів. У свою чергу, карткові тюнера можна розділити на: приймачі з ліцензійним програмним забезпеченням (для прийому по фірмових картах доступу) і тюнера з вбудованими емуляторами (пристрій раськодіровки каналів). Безпечніше і надійніше, звичайно, перший - з ліцензією.

Доступ до мережі Internet та супутникового ТБ

Принципи побудови систем кабельного телебачення

Для забезпечення високоякісного ТБ прийому в районах з низькою напруженістю поля і в містах з різноповерховою забудовою, де високий рівень відображених сигналів, ТВ програми необхідно передавати по провідних лініях зв'язку, як які використовуються коаксіальні та волоконно-оптичні кабелі. Тому в цих розподільчих системах кабельного телебачення (КТБ) перешкод буде менше, число ТБ каналів може бути збільшено на порядок (до 100 і більше) і стане можливою дуплексний зв'язок. Слід зазначити, що у вітчизняних системах КТВ (СКТВ) в діапазоні 110 ... 174 МГц, не використовується для ефірного ТБ мовлення, передбачено додатково вісім спецканалов (СК1. .. СК8), а в діапазоні 230 ... 294 МГц - ще вісім (СК11. .. СК18). Таким чином, у СКТВ Максимальна кількість ТБ каналів складає 20 при смузі до 230 МГц і 28 при смузі до 300 МГц (12 8 8). Однак через обмеження на можливість спільного посилення та передачі сигналів максимально можливу кількість використовуваних каналів знижується більш ніж у 2 рази. Проте в розглянутих системах є можливість подачі додаткових програм від місцевих міні-студій або відеоаппаратних, а також від приймальних пунктів супутникового ТБ мовлення.

Системи КТВ, які мають понад 5000 абонентів при великої протяжності розподільної мережі, в майбутньому стануть багатоцільовими. Телевізійні програми в PC можуть передаватися в смузі частот до 600 ... 700 МГц і вище; можлива автоматизація процесу управління системою. Таким чином, система КТВ - це по суті КСКПТ з розширеними можливостями. Основні види послуг, що надаються багатофункціональними КТВ, можуть бути наступними: комерційне та навчальний ТБ і радіомовлення, в тому числі передача спеціальних програм (спортивних, інформаційних, довідкових та ін) і програм, що були замовлені глядачами по зворотному каналу зв'язку; телефон і відеотелефон; телеграф і фототелеграф; поштова кореспонденція; газети та журнали; доступ до бібліотеки; послуги з боку обчислювальних центрів; інші послуги. Для прийому поштової кореспонденції, включаючи газети, журнали і бібліотечну інформацію, абонент повинен мати електронне буквопечатающее пристрій для друку на аркуш паперу або на стрічку. Клавіатура повинна мати невеликі розміри. Відтворює пристрій може являти собою матрицю з світлодіодів. За розмірами абонентське пристрій буде нагадувати звичайний телефон.

З метою зменшення індустріальних перешкод і відбитих сигналів приймальний пункт системи КТВ повинен бути винесений за місто і розташований на пагорбі або встановлений в самому високому будинку даного мікрорайону. Смуги частот каналів діапазонів MB і ДМВ перетворюються на головний станції у вільні в даній місцевості смуги частот каналів метрового діапазону. У цьому випадку значно зменшується помітність наведених на вхідні кола ТВ приймачів сигналів від ТБ передавальних станцій.

В обладнанні станції передбачається АРУ по кожному каналі. При необхідності використовується пілотне регулювання - автоматичне регулювання рівня і нахилу АЧХ в магістральних підсилювачах (АРУіН), які працюють за пілот-сигналів з частотами 110 і 235 МГц, вводяться в лінійний тракті головної станції. За магістральних лініях здійснюється також дистанційна подача напруги живлення для підсилювачів.

Можлива передача внутрішньосистемних сигналів, допускається двонаправлена передача. Є три варіанти вирішення проблеми двостороннього зв'язку. Перший, найбільш надійний, полягає в тому, що використовуються два окремих кабелю зі своїми підсилювачами: один кабель для прямої передачі, інший - для зворотного. Більш економічним є використання одного кабелю і встановлення на ретрансляційних пунктах по два підсилювача (по одному на кожний напрямок) з відповідними фільтрами. Принципово можливо при одному кабелі обійтися лише одним підсилювачем, якщо використовувати складну систему фільтрів. Однак цей метод через високі перехресних перешкод застосовується лише при невеликих рівнях сигналу (розподільні мережі). У магістральних лініях доцільно використовувати один з перших двох варіантів.
  На даний момент
Об'єктів на пультовій охороні
590
Об'єктів на фізичній охороні
35
Групи реагування наші та партнерів
8

Зараз на сайті: 1 користувач

ВХІД В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН
УВІЙТИ


Перелік технічних засобів, рекомендованих для організації охорони об’єктів і діяльності підрозділів охорони
Україна, 79035 м.Львів, вул.Зелена,149 (4-й поверх)тел./факс: +380(32)297-07-02; 244-57-70; 067-670-12-00

Перший Всеукраїнський портал безпеки.
© ПП "Колекс" 2016р.  Всі права захищено.
Відтворення повністю або частково, передача іншим особам забороняється.
Використання матеріалів сайту можливе тільки з письмового дозволу ПП "Колекс".
kolecs.lviv@ukr.net

 | 
Довiдник Львiв

bigmir)net TOP 100BAU.ua - Строительство и Архитектура Украины: готовые проекты домов, строительные компании, выставкиЯндекс.Метрика